kursunlu kapı
kursunlu kapı
kursunlu kapı
kursun kapı

KURŞUNLU KAPI

Her kurşun kaplı kapı ve çerçeve özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Çeşitli kaplama ve plastik laminatlarla üretilebilir. Genellikle hastanelerde ve doktor muayenehanelerinde çeşitli tıbbi röntgen, PET veya BT Tarama odalarında kullanılır.

Kurşun kaplı metal ve ahşap kaplama kapılar ve içi boş metal çerçeveler mimari olarak tasarlanmış kapılara ve çerçevelere uygun şekilde üretilir. Kapılar mevcut en yüksek kalitede işçilik ve malzemelerle tasarlanır ve inşa edilir. Kapılar, sac levhaların üzerine getirdiği ağırlığı dikkate almak üzere tasarlanmıştır. Çerçeveler kurşun kaplı kapıları destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bitişik duvarlarda kapı ve kurşun kaplı duvar arasında kurşun kaplı bir ara yüz oluşturulur. Genellikle, kapıyı güvenli bir şekilde tutmak ve radyasyon kalkanı kaçaklarını önlemek için özel olarak tasarlanmış çeşitli teknikler kullanarak duvarlara bağlanırlar. Çerçeveler tamamen kaynaklı formda veya montaj biçiminde uygulanır.

YÜKSEK ENERJİ KORUMALI KAPI SİSTEMLERİ

Yüksek Enerji Korumalı kapı Sistemleri her boyutta veya konfigürasyonda mevcuttur. Gereksinimlerinize göre veya daha fazla kapı koruma kalınlıklarıyla kişiselleştirilebilir. Tasarım ve güvenliği en üst düzeyde sağlayan, üste montaj veya otomatik açma sistemleri uygulanabilir.